Syntetyczne przedłużenia włosów są wykonane z włókien plastikowych, zwykle z nylonu.

Tekstura włókna syntetycznego, czyli włosy kręcone, proste, falowane, jest wytwarzana w konkretnym stylu przedłużenia. Dzięki procesowi wykonania przedłużenia z włosów syntetycznych zachowają swój styl nawet po wielokrotnym myciu, po wyschnięciu wystarczy tylko lekkie rozczesanie, aby przywrócić pierwotny kształt przedłużek. Proces ten sprawia również, że przedłużki są odporne na utratę kształtu pod wpływem temperatury zewnętrznej lub wilgoci.

Przedłużenia z włosów syntetycznych mają wiele zalet

Kucyki doczepiane możesz zakupić w Cameron Hair

Niestety, wiele rodzajów włosów syntetycznych oferuje ograniczoną wszechstronność stylizacji, przykładowo nie można na nich używać gorących narzędzi, jak lokówka, prostownica czy suszarka. Natomiast zaletą jest to, że takie przedłużenia wymagają niewielkiej konserwacji, należy jednak uważać, aby uniknąć ich splątania. Włosy syntetyczne są również zwykle tańsze niż przedłużenia z naturalnych ludzkich włosów. Możesz jednak poszukać w sprzedaży doczepek z włosów syntetycznych, które można poddawać stylizacji w temperaturze 120 stopni Celsjusza.

Syntetyczne przedłużanie włosów zachowuje swój styl niezależnie od pogody, nie ma na nie wpływu deszcz ani wilgoć. Przedłużenia z włosów syntetycznych nie mogą być również farbowane, podczas gdy naturalne włosy ludzkie można farbować, tak jak swoje własne włosy i poddawać zabiegom pielęgnacyjnym czy stylizacji. Jeśli myślisz, że od czasu do czasu możesz chcieć zmienić kolor, wybierz przedłużki z włosów ludzkich, które możesz ufarbować na dowolny kolor.

Nie musisz oczywiście decydować się na przedłużki zakładane na całą głowę, możesz wybrać przykładowo Kucyki doczepiane – Cameron Hair to sklep, w którym znajdziesz szeroki wybór przedłużeń, doczepek, peruk, tresek i innych akcesoriów do stylizacji włosów. Z pewnością doczepiany kucyk to świetne rozwiązanie dla kobiet, które chcą w kilka minut zagęścić swoją fryzurę, lub przedłużyć ją.