Bombshe to unikatowa polska firma odzieżowa, która powstała w 2016 roku.

Można śmiało powiedzieć, że jest to marka stworzona z myślą o kobietach świadomych i poszukujących własnego stylu, a nie sezonowych trendów. Firma od samego początku skupia się na tworzeniu kolekcji, które będą miały szansę stać się wyborem na długie lata. Z zadziwiającą łatwością tworzy ubrania podkreślające kobiecość w najpiękniejszym wydaniu i nienachalny rodzaj elegancji. Zdecydowaną zaletą Bombshe jest również fakt, że jest to marka zaliczająca się do grona etycznych. Co to właściwie oznacza?

Bombshe w trosce o środowisko

Wywodząca się z Wrocławia marka zasługuje na słowo uznania ze względu na dosyć restrykcyjne podejście do tworzenia wyjątkowych kolekcji. Na każdym etapie produkcji uwzględniany jest przede wszystkim możliwy wpływ na środowisko. Firma przywiązuje bardzo dużą wagę do tego, aby produkcja wyjątkowych ubrań nie wiązała się ze szkodliwością dla otaczającego nas świata i dla samych użytkowniczek. Właśnie z tego względu starannie wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości są badane pod kątem zawartości ewentualnych szkodliwych substancji. Warto również wspomnieć o tym, że Bombshe wykorzystuje w procesie produkcji wyłącznie maszyny energooszczędne, a sama szwalnia zasilana jest energią pochodzącą z paneli fotowoltaicznych. Firma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że ekologiczna postawa zmniejsza ilość przedostających się do atmosfery szkodliwych substancji i tym samym poprawia się jakość naszego życia. Etyka Bombshe nakazuje również kreowanie mody przeznaczonej do wieloletniej eksploatacji. Ubrania są jakościowo doskonałe i odznaczają się ogromną wytrzymałością, co z kolei sprawia, że nie trzeba będzie wymieniać garderoby już po pierwszym kwartale.

Etyczna marka odzieżowa Bombshe

Dlaczego warto skupić się na Bombshe?

Świadomość klientów wzrasta z roku na rok. Coraz więcej kobiet decyduje się na przemyślane zakupy, którym towarzyszy również idea zadbania o nasze środowisko. Bombshe to jedna z nielicznych marek odzieżowych w Polsce, które w pewnym sensie trzymają się narzuconemu sobie regulaminowi. Ubrania powstają z najlepszej jakości materiałów w miejscu, które powstało z myślą o zatroszczeniu się o naszą planetę. Proces produkcji przebiega w sposób zapewniającym jakość, ale skupia się także na ekologii. Co więcej, Bombshe współpracuje przede wszystkim z lokalnymi dostawcami. Taka postawa zdecydowanie wzmacnia polski rynek i w pewien sposób dowodzi, że w naszym kraju nie brakuje zdolnych i kreatywnych ludzi.

Bombshe korzysta z doskonałej jakości polskich materiałów. To marka, która skupia się na tworzeniu wygodnych i oryginalnych ubrań dla kobiet pragnących czegoś wyjątkowego. Zachwycający minimalizm, a jednocześnie dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawiają, że Bombshe to marka, obok której nie sposób przejść obojętnie. Gwarantuje jakość w najpiękniejszym wydaniu, wspaniałe wykonanie i projekty, dzięki którym każda kobieta będzie mogła poczuć się zjawiskowo.