Bardzo wiele kobiet chodzi do kosmetyczki właściwie w tylko jednym celu.

Chcą mieć akrylowe paznokcie, jest to bardzo popularny obecnie sposób na przedłużanie obgryzionych, krótkich, paznokci albo wykonywane w sytuacji, kiedy naturalne paznokcie są brzydkie i posiadają nierówną powierzchnię. Płytka paznokcia niszczona jest przeważnie przez lakiery do paznokci, które bardzo często używane są przez kobiety, jak również detergenty i niektóre choroby. Niektóre z kobiet wręcz nie mogą sobie wyobrazić, aby nie malować sobie paznokci. Ale zarówno złej jakości lakiery, jak również akryle czy też tipsy są szkodliwe dla paznokci.

Jak wykonuje się manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy jest niezwykle popularny

Można dowiedzieć się w salonie kosmetycznym, co najbardziej szkodzi naszym płytkom paznokci, jakich lakierów lepiej nie używać, a jakie można stosować. Kosmetyczka wykona różne testy wykorzystując specjalistyczne lampy kosmetyczne. Dobrze jest samemu nauczyć się, jak dbać o swoje paznokcie. Zarówno, jak odpowiednio je podpiłować, pomalować, oraz poznać sposoby malowania wzorków czy tego, jak wykonywać akrylowe paznokcie. Zdarzają się również, że kobiety, które pomimo swoich długich i zadbanych paznokci decydują się na paznokcie akrylowe, ponieważ ich naturalne są zbyt łamliwe i delikatne.

Jest wiele sposobów na przedłużenie paznokci. Można do tego użyć na przykład tipsów, albo wykonać paznokcie akrylowe, zastosować lakiery hybrydowe, które stały się ostatnimi czasy tak popularne, że nie ma chyba salonu kosmetycznego, które by takiej usługi nie wykonywał. Poza tym można zapisać się na kurs stylizacji paznokci. Wykonane w ten sposób przedłużenie nie jest widoczne i nie musimy obawiać się kompromitacji, że, na przykład, na imprezie odpadnie nam sztuczny paznokieć.

Spiłowaną płytkę pokrywa się specjalnym płynem, następnie nakłada się na nią sztuczny paznokieć. Ten natomiast pokrywa się kolejnymi płynami, na następnie do utwardzenia całej struktury wykorzystuje się lampy UV. Ofertę manicure hybrydowy można znaleźć na stronie http://klinika-urody.pl/oferta/pielegnacja-dloni-stop-i-paznokci/manicure/manicure-hybrydowy-w-tym-french. Taka metoda manicure jest bardzo pracochłonna i zajmuje wiele czasu, ponieważ, aby paznokieć wyglądał naturalnie, należy go dobrze spiłować i pokryć preparatem, a następnie lakierem, którego każdą warstwę utwardza się w lampie UV lub LED.