Wybierając folię ochronną, zawsze upewnij się, że kupujesz produkty bezpośrednio u producenta, a nie te, które są foliami generycznymi sprzedawanymi pod różnymi markami.

Trochę badań nad foliami ochronnymi do lakieru pomoże ci określić, które z nich są najlepsze, a które nie spełnią twoich oczekiwań.

Folie ochronne dostępne na rynku różnią się jakością

Jakie są ceny folii samochodowych

Jeśli chodzi o folie ochronne do samochodów, głównymi kryteriami decydującymi o jakości lub trwałości są surowce użyte do produkcji i montażu tych produktów. Istnieją cztery poziomy lub warstwy, które składają się na folię ochronną. Warstwa podstawowa to poliestrowa podszewka antyadhezyjna. Aby przykleić się do lakieru, plastiku lub szkła, folia ochronna wymaga aktywowanego wodą kleju akrylowego. W rzeczywistości dobrze zbilansowana mieszanka akrylowa zapewni, że folia nie uszkodzi powierzchni lakieru. Poliuretan pozwala na rozciąganie folii, dopasowanie i zapewnia właściwości blokujące uszkodzenia. Aby wzmocnić właściwości ochronne powierzchni, zablokować promienie UV i zapobiec nasycaniu folii wodą lub innymi płynami, dodaje się mocną bezbarwną powłokę. Jeśli jest to powłoka ceramiczna, jeszcze skuteczniej chroni twój pojazd.

Używanie wysokiej jakości materiałów to tylko jedna część procesu produkcji. Równie ważne jest to, jak folie są zainstalowane w celu utworzenia elastycznej i mocnej folii ochronnej do lakierów samochodowych. Zawsze gdy producent folii jest przejrzysty w kwestii konstrukcji swoich produktów, zwiększa to wiarygodność. Daje to również spokój właścicielowi samochodu, że inwestujesz w oryginalną folię ochronną do lakieru, która odpowiednio spełni swoje zadanie.

Głównym powodem, dla którego właściciele samochodów wybierają przezroczystą folię chroniącą lakier, jest zablokowanie możliwości drobnych zadrapań i ochrona fabrycznego wykończenia pojazdu. Kupując wysokiej jakości folie, masz pewność, że ten cel zostanie osiągnięty. Decydując się na folie samochodowe ceny wrocław są podobne do pozostałych miast. Chociaż oklejenie całego samochodu może być kosztowne, z pewnością zaoszczędzimy na naprawach czy zmianie lakieru.